Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License  4/8/2017 - 1:32 PM
             Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/8/2017             
                Live Results @  www.tumeytiming.com                
                   Susquehanna University  Track                   
 
Event 14  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================   
 Live Results @ www.tumeytiming.com                                
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Shamokin Area  'A'                                    46.31    
     1) Breslin, Michael                2) Jemmont, Caleb          
     3) Buggy, Marshall                 4) Schiccatano, Matt       
  2 Southern Columbia Area  'A'                           46.49    
     1) Garcia, Gaige                   2) Manley, Tom             
     3) Evans, Joseph                   4) Blusius, Noah           
  3 Central Columbia  'A'                                 46.55    
     1) Devlin, Trae                    2) Verse, Jared            
     3) Bradley, Zander                 4) Thivierge, Jensen       
  4 Danville Area  'A'                                    46.90    
     1) Klees, Ethan                    2) Olshefski, Silas        
     3) Nizinski, Nick                  4) Williams, Raiden        
  5 Selinsgrove Area  'A'                                 47.25    
     1) Hollenbach, Dean                2) Schooley, Justin        
     3) Dejesus, Ivan                   4) Clark, Jaron            
  6 Jersey Shore Area  'A'                                48.99    
     1) Paulhamus, Dan                  2) Butters, Chase          
     3) Williams, Dominic               4) Malicky, Josh           
 -- Hughesville  'A'                                         DQ    
     1) Gardner, Brenden                2) Reynolds, Jacob         
     3) Myers, Daulton                  4) Lesher, Cole            
Section  2                                                         
  1 Shikellamy  'A'                                       44.05    
     1) Folk, Joseph                    2) Tilford, Gabe           
     3) Bilger, Austyn                  4) White, Pierson          
  2 Williamsport Area  'A'                                44.27    
     1) Potts, Treyson                  2) Harmon, Kahlik          
     3) Johnson, Keough                 4) Robinson, Thomas        
  3 Loyalsock Twp  'A'                                    44.88    
     1) Nickolaus, Matt                 2) Newton, Sam             
     3) Stopper, Zach                   4) Williams, Marcus        
  4 Milton Area  'A'                                      45.16    
     1) Keister, Owen                   2) Wilt, Eric              
     3) Young, Austin                   4) Babakov, Ben            
  5 Lewisburg Area  'A'                                   45.80    
     1) Malone, Donte                   2) Gose, Dee               
     3) Forman, Owen                    4) Farronato, Dylan        
  6 Mount Carmel Area  'A'                                46.54    
     1) Karycki, Tanner                 2) Reed, Jordan            
     3) Widener, Shane                  4) Zarkowski, Zach         
===================================================================
 Live Results @ www.tumeytiming.com                                
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Shikellamy  'A'                                       44.05   2
     1) Folk, Joseph                    2) Tilford, Gabe           
     3) Bilger, Austyn                  4) White, Pierson          
  2 Williamsport Area  'A'                                44.27   2
     1) Potts, Treyson                  2) Harmon, Kahlik          
     3) Johnson, Keough                 4) Robinson, Thomas        
  3 Loyalsock Twp  'A'                                    44.88   2
     1) Nickolaus, Matt                 2) Newton, Sam             
     3) Stopper, Zach                   4) Williams, Marcus        
  4 Milton Area  'A'                                      45.16   2
     1) Keister, Owen                   2) Wilt, Eric              
     3) Young, Austin                   4) Babakov, Ben            
  5 Lewisburg Area  'A'                                   45.80   2
     1) Malone, Donte                   2) Gose, Dee               
     3) Forman, Owen                    4) Farronato, Dylan        
  6 Shamokin Area  'A'                                    46.31   1
     1) Breslin, Michael                2) Jemmont, Caleb          
     3) Buggy, Marshall                 4) Schiccatano, Matt       
  7 Southern Columbia Area  'A'                           46.49   1
     1) Garcia, Gaige                   2) Manley, Tom             
     3) Evans, Joseph                   4) Blusius, Noah           
  8 Mount Carmel Area  'A'                                46.54   2
     1) Karycki, Tanner                 2) Reed, Jordan            
     3) Widener, Shane                  4) Zarkowski, Zach         
  9 Central Columbia  'A'                                 46.55   1
     1) Devlin, Trae                    2) Verse, Jared            
     3) Bradley, Zander                 4) Thivierge, Jensen       
 10 Danville Area  'A'                                    46.90   1
     1) Klees, Ethan                    2) Olshefski, Silas        
     3) Nizinski, Nick                  4) Williams, Raiden        
 11 Selinsgrove Area  'A'                                 47.25   1
     1) Hollenbach, Dean                2) Schooley, Justin        
     3) Dejesus, Ivan                   4) Clark, Jaron            
 12 Jersey Shore Area  'A'                                48.99   1
     1) Paulhamus, Dan                  2) Butters, Chase          
     3) Williams, Dominic               4) Malicky, Josh           
 -- Hughesville  'A'                                         DQ   1
     1) Gardner, Brenden                2) Reynolds, Jacob         
     3) Myers, Daulton                  4) Lesher, Cole