Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
           Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/8/2017           
              Live Results @  www.tumeytiming.com              
                 Susquehanna University  Track                 
 
Event 4  Boys 4x800 Meter Relay
===============================================================
 Live Results @ www.tumeytiming.com                            
    School                                               Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Williamsport Area  'A'                              8:14.06
     1) Thompson, Jarod                 2) Mahon, Owen         
     3) Dickey, Cameron                 4) Connor, Tristan     
  2 Mifflinburg Area  'A'                               8:23.83
     1) Bailey, Tyler                   2) Day, Chris          
     3) Marks, Dan                      4) Long, Quenton       
  3 Danville Area  'A'                                  8:26.99
     1) Foster, Jacob                   2) Leiby, Matt         
     3) Krum, Vince                     4) Williams, Raiden    
  4 Loyalsock Twp  'A'                                  8:30.89
     1) Durand, Brooks                  2) Serfass, Quinn      
     3) Quintana, Ilan                  4) Nickolaus, Matt     
  5 Lewisburg Area  'A'                                 8:41.50
     1) Yoder, Zane                     2) Hernandez, Felix    
     3) Permyashkin, Michael            4) Gronlund, Harrison  
  6 New Oxford  'A'                                     8:48.92
     1) Clinton, Curtis                 2) Golden, Dawuan      
     3) Shank, Austin                   4) Collazo, Israel     
  7 Warrior Run  'A'                                    8:56.57
     1) Crawford, Samuel                2) Hazzoum, Tyrese     
     3) Moser, Damein                   4) Soltesz, Austin     
  8 Jersey Shore Area  'A'                              8:56.58
     1) Carpenter, Chase                2) Worth, Micah        
     3) Davis, Isaac                    4) Miller, Colton      
  9 Midd-West  'A'                                      9:02.57
     1) Glassner, Nathan                2) Ettinger, Noah      
     3) Teats, Trevor                   4) Gordon, Dylan       
 10 Shikellamy  'A'                                     9:05.50
     1) Burgess, Bryce                  2) Uhuru, Ajani        
     3) Dixon, Eric                     4) Santiago, Jose      
 11 Central Columbia  'A'                               9:06.14
     1) Gronka, Grant                   2) Busch, Jacob        
     3) Bodenman, John                  4) Broadt, Josh        
 12 Milton Area  'A'                                    9:11.96
     1) Aikey, Colton                   2) Guinn-Bailey, Kellan
     3) Walter, Tanner                  4) Loreman, Colton     
 13 Shamokin Area  'A'                                  9:56.79
     1) Zalar, George                   2) Lytle, Kyle         
     3) Eschbach, Jake                  4) Markowski, Blake    
 14 Montgomery Area  'A'                               10:20.10
     1) Showers, Kade                   2) Sampsell, Tyler     
     3) Cowher, Jared                   4) Scampone, Derek